Saját bloglista

2013. szeptember 19., csütörtök

max weber

Miután lefutottuk a szokásos köröket a folyosón (értsd: folyton kiszúrt a tömegből és mosolygott/kacsintott rám), amikor utoljára összetalálkoztunk, mosolygott, elment, és mikor azt hitte, nem nézem, utánamfordult. A tanár.
Utánamfordult, mint amikor valakinek tetszik valaki.
Wtf.
Ilyenkor mi a teendő?


(Holnap megyek a lovas cuccaimért!)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése