Ma délelőtt kaptam állásajánlatot egy cégtől, ahol voltam állásinterjún múlt héten. Nagyon, nagyon sok pénzről szól az ajánlat.
Holnap még felteszem a kis kérdéseim a cégnek, de majdnem biztos, hogy el fogom fogadni az ajánlatot. És lesz munkám. Aztán tapasztalatom. Meg annyi pénzem, amiről tényleg nem is nagyon álmodtam még, hogy valaha nekem ennyit fognak fizetni.
Hátránya, hogy giga-multi, egy leszek a többi, ezerötszáz fogaskerék közül, és nem kutyabarát a hely.
Előnye, hogy giga-multi, egy leszek a többi, ezerötszáz fogaskerék közül, szóval el lehet tűnni. Pythonban fogok tesztelni, megtanulok C++-ban kódolni, kicsit hardverközelibb a munka, és baromi jól fog kinézni az önéletrajzban. Meg hogy nagyon sokat fizetnek, némileg indokolatlanul.
A kutyabarát-dolog fáj, mert reménykedtem, hogy még idén lehet agár, ez így tolódik egy évvel legalább.
Viszont pénzem már lesz arra, hogy kutyám legyen.
Illetve arra is lesz, hogy izlandra, meg norvégiába utazzak D-vel, kifizessük az enormous közösköltség-tartozást, visszafizessem D-nek a pénzt, amivel szeptember óta lógok neki, annyiszor menjünk színházba, ahányszor jól esik, és ne csak a leghátsó sorba tudjunk jegyet venni, valamint vegyek mechanikus billentyűzetet, még több kortárs norvég szépirodalmi könyvet (Knausgård, szeretlek), az ikeában ne csak a nyálam csorgassam, hanem meg tudjam venni azt a fasza serpenyőt, ha akarom, illetve egy kapszulás kávégépet, amire nagyon vágyom, amióta anya otthonra vett. Így elsőre ezek jutnak eszembe.
Az első fizetésemből pont 40 dkg feketeerdő sonkát fogok venni. Nincsenek kielégíthetetlen vágyaim.
Alig hiszem el.
Tényleg vége a Green Foxnak.
Gratulálok! Mi is egy fél lépéssel vagyunk épp lemaradva egy hasonlóan nagy változásról, úgyhogy most tényleg abszolút nagyon át tudom érezni az örömödet!! :)))))
VálaszTörlésVáááá de jó ezt olvasni, gratulálok!:))
VálaszTörlésElsőre pedig szerintem éppen egy multi a legjobb választás: nincs akkora nyomás, megoszlik a felelősség, nincs mélyvíz, betanuláshoz pláne ideális. Üzeni egy másik kis fogaskerék:D
Nagyon kedvesek vagytok!
VálaszTörlésM, nektek is hajrá a változáshoz, nagyon szurkolok h jól menjen, és követem a fejleményeket a blogodon :)
Sieglinde, pont ezeket a dolgokat remélem egy multitól, szóval elég jól hangzik, meg megnyugtató, amit mondasz :)
Gratulalok en is!!!!!
VálaszTörlés