Saját bloglista

2017. május 31., szerda

június 15

11 óra — na, akkor lesz tetoválásom. 24 órával az államvizsga után.

Ma voltam bent a szalonban, találkoztam a lánnyal aki csinálni fogja, és szimpatikus volt. A szakértelme elég nyilvánvaló, úgyhogy megnyugodtam, hogy olyan lesz, mint szeretném. Most viszont kicsit ráparáztam megint, hogy mivan ha mégse úgy sikerül... Irracionális, tudom... hiszen pont a szalonból kilépve hívtam fel D-t, hogy mennyire megnyugodtam ezzel kapcsolatban. Ehh. Logic

Már csak fűszálat kell keresni a lómezőn.
Azt ajánlotta egyébként a lány, hogy ne magát a füvet kezeljük stencilként, hanem egy fehér papírlapot háttérnek használva fotózzam majd le az adott fűszálat, és így is az a fű lesz, amelyiket szeretném, csak neki könnyebb a munka vele, ha azt kinyomtathatja, stb. Úgyhogy ha jövő héten megyek haza, fűszálkereső expedícióba kezdek.

június 15. 11 óra.
mennyire jó mááár

Csaak azt nem tudom, hogy a karom melyik széle felé legyen a fűszál íve. Illetve, hogy legyen-e árnyéka. Passz.

2 megjegyzés:

  1. http://instagram.com/pissaro_tattoo
    őt láttad már?

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Igen, követem is, mert gyönyörű, amit csinál - viszont nekem túl túl túl feminin. :)
      Úgyhogy ha botanical, akkor számomra inkább rit.kit (https://www.instagram.com/p/BT93FS2g7Yf/?taken-by=rit.kit.tattoo), ő teljesen értékmentesen csinál növényes tetoválásokat, nem nőies, nem férfias, meg semmilyen se, csak növény, úgy, ahogy van, natúrban. Ahogy ő csinálja, nekem nincs olyan benyomásom, hogy ez dekortetoválás, vagy hogy dizájnelem, hanem valami borzasztó természetességet érzek a munkájában. Hogy itt vagy te, meg itt egy növény, és mostantól egyek vagytok.
      Szóval nekem ő a botanical tetoválások atyaúristene :)

      Törlés