Saját bloglista

2014. július 25., péntek

núk

Az imént vettem egy ebook olvasót.

Néha utálom magam, hogy nem tudok várni ilyen dolgokkal. Eszembe jut, beleszeretek és maximum két nap múlva megveszem. Így volt a laptopomnál, a bagaboonál és ennél is.
Mindenesetre amíg pénzem van rá, addig probléma nincs ezzel, és igazából mind szükséges dolog (a laptop meg létszükség volt), amit azóta se bántam meg. A bagaboo is lektorálásból született, és erre is így szedtem pénzt, úgyhogy legalább azt elmondhatom, hogy a "luxus" igényeimet magamnak elégítem ki.

Szóva mivel a lány kint van Amerikában táboroztatni, és mondta, hogy szóljunk, ha szeretnénk valamit venni, hát vettem. Amazonon egy Barnes&Noble Nook Simple Touch ebook readert. Újat, 14ezer forintért. Itthon 30ezer ft-tól kezdődik, úgyhogy még ha el is romlik végleg, vagy valami, akkor is tudok ebayről is (áfával együtt) ugyanennyiért újat venni és ugyanott tartok, mintha itthon vettem volna egyet.
D-nek fancy Kindle Paperwhite II-je van, ami baromi jó egyébként, és nem felesleges a világítás, de 14ezer ft-ért hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni :D
Kindle-t nem akartam, mert nem annyira jön be a dizájn, pontosabban ennek jobban bejön, olyan kis kerek, kedves. Meg, ami miatt végül is ez lett a döntés, hogy egyszerre lehet érintőképernyővel kezelni illetve gombokkal. Mert az is van rajta. Ez így nagyon bejön.

Ez mondjuk a glowlight verzió, ami tulajdonképpen a Paperwhite II-nek felel meg, de ugyanígy néz ki az enyém is, csak nem világít.

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2012/04/nook-light2011-08-0422-23-53800-1334254358.jpg

Meg ami rendkíííívül fontos és élni se tudnék nélküle, hogy lehet képernyővédőnek képeket feltölteni rá :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése