Néha utálom magam, hogy nem tudok várni ilyen dolgokkal. Eszembe jut, beleszeretek és maximum két nap múlva megveszem. Így volt a laptopomnál, a bagaboonál és ennél is.
Mindenesetre amíg pénzem van rá, addig probléma nincs ezzel, és igazából mind szükséges dolog (a laptop meg létszükség volt), amit azóta se bántam meg. A bagaboo is lektorálásból született, és erre is így szedtem pénzt, úgyhogy legalább azt elmondhatom, hogy a "luxus" igényeimet magamnak elégítem ki.
Szóva mivel a lány kint van Amerikában táboroztatni, és mondta, hogy szóljunk, ha szeretnénk valamit venni, hát vettem. Amazonon egy Barnes&Noble Nook Simple Touch ebook readert. Újat, 14ezer forintért. Itthon 30ezer ft-tól kezdődik, úgyhogy még ha el is romlik végleg, vagy valami, akkor is tudok ebayről is (áfával együtt) ugyanennyiért újat venni és ugyanott tartok, mintha itthon vettem volna egyet.
D-nek fancy Kindle Paperwhite II-je van, ami baromi jó egyébként, és nem felesleges a világítás, de 14ezer ft-ért hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni :D
Kindle-t nem akartam, mert nem annyira jön be a dizájn, pontosabban ennek jobban bejön, olyan kis kerek, kedves. Meg, ami miatt végül is ez lett a döntés, hogy egyszerre lehet érintőképernyővel kezelni illetve gombokkal. Mert az is van rajta. Ez így nagyon bejön.
Ez mondjuk a glowlight verzió, ami tulajdonképpen a Paperwhite II-nek felel meg, de ugyanígy néz ki az enyém is, csak nem világít.
![]() |
| http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2012/04/nook-light2011-08-0422-23-53800-1334254358.jpg |
Meg ami rendkíííívül fontos és élni se tudnék nélküle, hogy lehet képernyővédőnek képeket feltölteni rá :D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése