Saját bloglista

2012. december 21., péntek

Mithrandir

No. Jó hír, hogy.. igazából több is van. Egyrészt, voltam sétálni a dögvésszel, láttunk szarvast a nádasban, láttunk kóbor kutyát feküdni a volt lómezőnkön, Csili ekkor úgy eltűzött a francba hogy azt hittem, meg se találom, de két perc után rohant felém vissza. No mindegy, szóval sikerült kicsit fényképeznem, de még vissza kell zökkennem a nyugalomba és abba, hogy figyelni tudjak a környezetemre. UTÁLLAK VIZSGAIDŐSZAK. Utállak stressz.
Másodrészt, apa csinál kocsonyát és forralt bort. Harmadrészt, anya hoz chilis popcorn-t, amit imád a femili. Negyedrészt, ami talán a legjobban FELDOB, hogy D feltuningolja az ősrégi gépét, és mire visszatérek Budára, TUDOK OTTHON IS SKYRIMEZNI!!!

Itt is vannak a képek.








Ennyi, amolyan frozen world hangulatú.
Ja és nem tudom mi a francot akar az utca végén lakó öregember tőlem már durván 4-5 éve, de ma is invitált a kiskertjébe (ha emlékeztek, volt a kertjéről már poszt, a sok kis golyóval felszögelve a kerítésre, meg a szélkakasok, műanyag dobozok művészi rendje stb), hogy nézzem meg, mert beújított valamit, emlegette Marokkót, egyre ijesztőbb és groteszkebb volt a helyzet (közben Csili a hónom alá csapva figyelt mint valami ikeás szatyor), mondtam neki, hogy nem nagyon érek rá, erre hatszor megkérdezte na de mégis mikor jönnék le, én hétszer mondtam, hogy nem tudom. Remélem elfelejti.
Amíg élt a lovam, Bella, ahányszor észrevette, hogy kint csapatok vele, annyiszor jött oda két másodperc alatt, hogy ő mikor ülhet mögém... El lehet képzelni ezt úgy, hogy heti többször lovagoltam. Nem is tudnám összeszámolni, hányszor mondtam neki, hogy apát kérdezze meg, majd ő felülteti aztán vezetgeti, de egyrészt mögém hótziher hogy semmi férfi nem ül (természetesen D kivétel, de akkor még ő nem játszott), másrészt ez a ló nem neki való, ez nem lovacska, kisebb tudományt igényel az, hogy elfogadja az embert. Nem fogta fel, csak miután meghalt a Bella, azóta nincs hova mögémkéredzkedni. Most a kiskertbe csábítana.

Na ennyit a csodás kalandjaimról, most megyek, hallgatok Skyrimzenét, megtanulom sárkányul a dalt, oszt' énekelem.



 Criollo.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése