Azt hiszem, most kezd felmenni a lázam, yeey! Amúgy apa felugrott meglátogatni, éppen nagyszüleimért jött, elviszi őket hozzánk amíg ő anyával hegyetmászni megy a héten:) Szóval kedves volt tőle, hogy meglátogatott, hozott nekem egy kiló epret is:) Amiből ettem, és azóta csikar a hasam, no problem:D Most hívtam fel anyát, az ügyeletes ideggyógyászt, hogy mi a helyzet, mondtam neki, hogy ettem epret, erre kiröhögött hogy miből gondoltam hogy az eper ilyenkor jó, hát mondom apa mondta hogy ehetek:D Erre, hogy dehát apád úgyis azt mondja, hogy egyél bármit, mivel ő is azt csinálja, de ne aggódjak, egy órán belül kijön belőlem.
Jó, szóval addig szenvedek. És kiderült, hogy az se jó, hogy eddig narancslevet iszogattam. Ó, shit.
Na nézem tovább a hart of dixiet, ez a tegnapi-mai társaságom, holnapig nem hiszem hogy már kitart:/ Nevermind, keresek mást.
Na remélem ti jól vagytok, nem nyeltek be vírust, ilyesmit, ja és ha hasmenésetek van, ne egyetek epret, még akkor se, ha apukátok azt mondja, hogy nyugodtan.
Criollo.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése